Wojciech Pietrzak, dyrektor ds. ekspansji Avans
Wojciech Pietrzak, dyrektor ds. ekspansji Avans

– Targi Shopping Center Forum urosły do rangi kluczowego punktu na mapie spotkań i wydarzeń związanych z branżą nieruchomości komercyjnych nie tylko w Polsce, ale również w tej części Europy – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Wojciech Pietrzak – dyrektor do spraw ekspansji Avans.

– W Shopping Center Forum uczestniczymy od samego początku, a w tym roku po raz drugi z rzędu zdecydowaliśmy wystawić własne stoisko. Jako właściciele marki Avans chcemy pokazać jej ogromny potencjał, a Forum to najlepsze miejsce do prowadzenia wstępnych rozmów biznesowych oraz doskonała platforma wymiany kontaktów, które w przyszłości owocować będą kolejnymi umowami najmu powierzchni w najlepszych lokalizacjach – podkreśla Wojciech Pietrzak.

– Otwieramy co najmniej kilka nowych elektromarketów miesięcznie, co daje przyrost na poziomie kilkudziesięciu nowych lokalizacji w skali roku. Podczas Shopping Center Forum zaproponowano nam bardzo wiele atrakcyjnych powierzchni, co pozwala przypuszczać, że najbliższe lata będą latami rekordowymi pod względem dynamiki rozwoju naszej sieci sprzedaży detalicznej – podsumowuje Wojciech Pietrzak.

Sieć Avans to obecnie ponad 250 elektromarketów oraz sklep internetowy www.avans.pl.