Galeria Piaseczno

Jak podało w komunikacie Immochan, podczas targów Shopping Center Forum 2013 w Warszawie, firma rozpoczęła wynajem powierzchni handlowej w swojej najnowszej inwestycji – Galerii Piaseczno, zlokalizowanej na południowych przedmieściach stolicy. Nowy obiekt powstanie w wyniku rozbudowy Centrum Handlowego Auchan Piaseczno – obiektu numer jeden w portfolio Immochan.

Obecnie działające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno z ofertą handlową na powierzchni 44300 mkw., przyciąga rocznie ok. 10 milionów kupujących.

Galeria Piaseczno będzie nowoczesnym centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym z bogatą ofertą modową dla całej rodziny. Po powtórnym, uroczystym otwarciu stanie się atrakcyjnym miejscem w południowej części aglomeracji warszawskiej, gdzie będzie można dokonać zarówno codziennych, jak i okazjonalnych zakupów, a także aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Powierzchnia handlowa nowego, kluczowego obiektu Immochan – dewelopera, komercjalizatora i zarządcy Galerii Piaseczno – wyniesie 83 tysiące mkw. i na trzech kondygnacjach pomieści aż 220 sklepów.

Nowa jakość Galerii Piaseczno ma znaleźć odzwierciedlenie między innymi w portfolio najemców. Wśród nich pojawią się zarówno popularne, wiodące marki modowe, obuwnicze, sportowe, jak i butiki z elegancką, stylową odzieżą, hipermarket Auchan oraz market RTV i AGD.

W Galerii Piaseczno powstanie również obszerna strefa rozrywki, licząca ok. 6000 mkw. ze sztucznym lodowiskiem, centrum zabaw dla dzieci, klubem fitness oraz oryginalnym tarasem pokrytym zielenią. Gusta kulinarne zaspokoi przestronny food court z licznymi restauracjami z kuchnią polską i międzynarodową oraz przytulnymi kawiarniami.

Atutem Galerii Piaseczno jest także jej lokalizacja. Centrum znajduje się na południowych obrzeżach Warszawy, przyciągając klientów zarówno z południowych dzielnic stolicy, jak i z południowej części aglomeracji warszawskiej. W jej zasięgu znajduje się ok. 1 milion mieszkańców. Dzięki bezpośredniemu połączeniu ze stolicą oraz dwóm drogom wojewódzkim, dojazd do centrum handlowego samochodem zajmie klientom od 15 do maksymalnie 30 minut. W rozbudowanej Galerii Piaseczno będzie na nich czekał przestronny parking podziemny i naziemny, mieszczący łącznie 3300 aut. Amatorów rowerów ucieszą zaś zadaszone wiaty z bezpiecznymi stojakami na jednoślady.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno było pierwszym obiektem Auchan w Polsce, otwartym w 1996 roku. Wciąż jest to jeden z najprężniej prosperujących obiektów w portfolio firmy. Jego rozbudowa oraz rozszerzenie oferty zakupowej i rozrywkowej mają zwiększyć przywiązanie klientów do obiektu, który już od lat cieszy się ich lojalnością.