Wizualizacja Atrium Felicity

Oferta lubelskiego centrum handlowego Atrium Felicity poszerzy się o restaurację Subway i salon jubilerski Niewęgłowski. W ostatnim czasie grono najemców powiększyły również takie salony, jak: Tommy Hilfiger, Lee & Wrangler, Apart, czy drogeria Hebe. Otwarcie centrum planowane jest na początek 2014 roku.

Atrium Felicity zaproponuje klientom kompleksową ofertę wszystkich branż. Najnowsze podpisane umowy uzupełnią propozycję salonów z biżuterią i akcesoriami oraz wzbogacą przestrzeń gastronomiczną centrum.

Atrium Felicity będzie nie tylko miejscem zakupów, ale również spędzania wolnego czasu. Stąd, zaplanowano rozbudowaną strefę kawiarni i restauracji, która zajmie blisko 2 tys. mkw. powierzchni. Pojawi się tam, m.in. restauracja sieci Subway, która zajmie ponad 40 mkw. Klienci Atrium Felicity będą mogli również zjeść i odpocząć w restauracjach i kawiarniach: Pizza Dominium, Sushi Ichiban, Sushi Wok, Cleopatra, Olimp, KFC, Grand Kebab, Wyspa Smaków, w lodziarni Grycan, Cukierni Sowa, You & Me Caffe i w punkcie RedBerry.

Jubiler Niewęgłowski to z kolei firma z wieloletnią tradycją, i jednocześnie jedna z najlepszych w województwie lubelskim, spośród specjalizujących się w sprzedaży i produkcji biżuterii ze złota i srebra. W ofercie salonu znajdują się ekskluzywne kolekcje biżuterii. Jubiler zajmie blisko 60 mkw. powierzchni centrum i dołączy do takich marek, jak Apart, czy Yes. Biżuterię i zegarki będzie można również znaleźć w salonach: Swiss, Time Trend, Coyoco czy Bijou Brigitte.

Atrium Felicity jest jedynym centrum handlowym w Lublinie, w którego ofercie będzie komplet mocnych marek modowych, takich jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, czy wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You). Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewnią: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. Do centrum wprowadzą się również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity pojawi się pierwszy w regionie hipermarket Auchan, będą także market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin i market elektroniczny Saturn.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Felicity dołączyły również: Tommy Hilfiger, Lee & Wrangler, Apart, drogeria Hebe, Galeria Milano, Centrum Wina, Cukiernia Sowa i You&Me Caffe.

Atrium Felicity ma 75 tys. mkw. powierzchni najmu oraz 120 sklepów i punktów usługowych. Centrum jest zlokalizowane przy al. Witosa i ul. Grygowej.