Salon H&M
Salon H&M

3 października zostanie otwarty kolejny salon szwedzkiej marki H&M w Warszawie. Nowy punkt sieci ruszy w centrum handlowym Sadyba Best Mall.

Hennes & Mauritz to jedna z najbardziej znanych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii sieci odzieżowych. W salonach marki znajdują się artykuły z kolekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej, dziecięcej oraz bogaty wybór bielizny i akcesoriów. Właścicielem marki jest grupa H&M, która otwiera rownież salony : COS, & Other Stories, Monki, Weekday and Cheap Monday. Obecnie grupa posiada łącznie ponad 3 tysiące sklepów w 52 krajach.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall jest zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Sadyba. Oferuje około 90 sklepów i 980 miejsc parkingowych. Powierzchnia handlowa obiektu to blisko 23 tys. mkw. Obiekt rocznie odwiedza ponad 7 mln osób. Sadyba Best Mall jest zarządzana przez Klepierre Management Polska sp. z o.o. Na przełomie sierpnia i września 2013 roku do grona najemców Centrum Handlowego Sadyba Best Mall w Warszawie dołączyły takie marki, jak Gino Rossi, Yego oraz Pure Jatomi. Salon Gino Rossi w Sadyba Best Mall zajmie ponad 148 mkw., a Pure Jatomi ok. 1,6 tys. mkw.