Sklep Decathlon XS

Carrefour Polska – właściciel i zarządca sieci centrów handlowych w Polsce, sfinalizował kolejną umowę najmu z firmą Koodza sp. z o.o. do której należy sieć sklepów sportowych pod marką Decathlon XS.

Galeria Śląska w Rybniku, to kolejne centrum handlowe Carrefour Polska, które wzbogaci swoją ofertę handlową o asortyment sportowy sieci Decathlon. Salon tej marki zajmie powierzchnię 1,5 tys. mkw. będąc jednocześnie pierwszym sklepem tego brandu w Rybniku.

– Pozyskanie tak ważnego operatora sportowego dla kolejnego naszego obiektu, to dowód że centra handlowe Carrefour cieszą się stabilną pozycją na rynku handlowym. W zeszłym roku w centrum handlowym AKS Carrefour w Chorzowie został otwarty pierwszy salon Decatlon XS. Cieszy nas fakt, że również Galeria Śląska jako pierwsza w Rybniku będzie posiadała sklep tej sieci – komentuje Ewa Karska dyrektor galerii handlowych Carrefour.

Strategia biznesowa Carrefour Polska, jak poinformowano, zakłada przede wszystkim umacnianie pozycji posiadanych formatów handlowych. Jej istotnym elementem jest m.in. wzmacnianie bieżącej oferty handlowej, poprzez wprowadzanie nowych, dobrze rokujących konceptów.

Sieć Carrefour jest obecna w Polsce od ponad 16 lat. Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad 220 tys. mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w kilkudziesięciu obiektach na terenie całego kraju. Carrefour Polska prowadzi również  działania rekomercjalizacyjne posiadanych obiektów w połączeniu z ich częściową lub całkowitą modernizacją.