CH Ferio
CH Ferio

Centrum Handlowe Ferio w Starym Mieście podpisało umowę z Calypso Fitness SA, w ramach której na terenie parku handlowego Ferio powstanie pierwszy w okolicach Konina klub tej sieci.

Calypso Fitness SA – jedna z najszybciej rozwijających się sieci klubów fitness w Polsce, podpisała umowę najmu 1150 mkw. powierzchni znajdującej się na terenie parku handlowego Ferio.

– Konin nie był dotychczas obecny na fitnessowej mapie Polski. Centrum Ferio to z pewnością znakomita lokalizacja, na wyjątkowy klub fitness. Ceniąc sobie znakomite relacje z przedstawicielami wynajmującego oraz wiążąc duże nadzieje z bardzo obiecującą, realizowaną już, rewitalizacją i rozbudową Centrum Ferio, zdecydowaliśmy się na kontynuację ogólnopolskiej ekspansji właśnie w tym miejscu – mówi Mikołaj Nowacki, założyciel Calypso Fitness SA.

– Podpisana umowa z klubem Calypso jest kolejnym, po rozbudowie, etapem rozszerzenia oferty Ferio, tym razem w zakresie rozrywki. Jesteśmy pewni, że mieszkańcy Starego Miasta, Konina i okolic z chęcią skorzystają z oferty tego jednego z najlepszych klubów fitness w kraju – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

Przygotowania do otwarcia klubu Calypso Fitness potrwają kilka miesięcy. Wstępna planowana data otwarcia klubu to początek przyszłego roku. W ofercie Calypso na terenie Ferio znajdą się: siłownia wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń marki SportsArt, sale do zajęć grupowych fitness, treningu funkcjonalnego oraz indoor cyclingu, zaplecze odnowy biologicznej wraz z saunami oraz Kids Play z bogatą ofertą zajęć dla dzieci.

Calypso to sieć 18 klubów fitness zlokalizowanych w całej Polsce, lecz jak dotąd marka ta nie posiadała swojej filii w Wielkopolsce.

CH Ferio Konin działa od 2008 roku. Na powierzchni 30 tys. mkw. znajduje się galeria handlowa, w której skład wchodzi ponad 60 sklepów. Dodatkowo na terenie centrum handlowego znajdują się: wolnostojący market budowlany Castorama, Media Markt, Jysk oraz restauracja McDonald’s.