CH Atrium Koszalin
CH Atrium Koszalin

Na początku października 2013 roku do grona najemców Atrium Koszalin dołączy Vap Store – sklep z elektronicznymi papierosami.

Marka Vap Store posiada w swojej ofercie elektroniczne papierosy, wkłady, atomizery, liquidy, baterie oraz innego typu akcesoria.

Firma dysponuje obecnie 17 sklepami stacjonarnymi zaś do końca roku planuje otworzyć kolejne 20 punktów.

Sklep zajmie 35 mkw. powierzchni i zlokalizowany będzie na parterze, przy linii kas hipermarketu Tesco w sąsiedztwie salonu InMedio i Play.

Vap Store to także sklep internetowy pod adresem www.vapstore.com.pl, który prowadzi firma Grafikus-Systemy Graficzne sp. z o.o.

W ostatnim czasie, jak już informowaliśmy, do grona najemców Atrium Koszalin dołączył również salon z modą męską Giacomo Conti. Ofertę kawiarni i restauracji w centrum uzupełnił zaś punkt z mrożonymi jogurtami Yogoland.

Atrium Koszalin ma obecnie 128 sklepów i punktów usługowych na powierzchni ponad 55 tys. mkw. GLA. Wśród największych najemców centrum znajdują się: hipermarket Tesco, market budowlany Castorama, market z elektroniką Media Markt oraz fitness club Pure Jatomi i Multikino.

Dla klientów centrum przeznaczono 1,6 tys. miejsc parkingowych.