Marcin Materny w firmie Echo Investment do tej pory zajmował się zagranicznymi projektami handlowymi. Obecnie został mianowany dyrektorem Działu Centrów Handlowych i zarządza również działem deweloperskim nadzorując prace projektowe na wszystkich etapach inwestycyjnych.

Marcin Materny to absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydziału Zarządzania. Z Echo Investment związany był wcześniej w latach 1996 – 2007, kiedy to pełnił funkcję dyrektora ds. komercjalizacji i rozwoju, wynajmując większość istniejących centrów handlowych spółki. W firmie Capital Park na stanowisku dyrektora ds. rozwoju projektów handlowych, w latach 2008 – 2009 był odpowiedzialny za pozyskiwanie i rozwój nowych centrów handlowych – „high street”.

Spółka Echo Investment obecnie realizuje Galerię Sudecką w Jeleniej Górze i Galerię Amber w Kaliszu. Trwają przygotowania do rozbudowy CHR Galaxy w Szczecinie i realizacji centrum handlowego w rumuńskim Braszowie. Inwestor planuje również realizację kolejnych projektów handlowych m.in. w Katowicach i Poznaniu.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: w budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.