Galeria Tarnovia
Galeria Tarnovia, TK Development

– Podpisaliśmy aneks przedłużający umowę najmu i mówiący o powiększeniu sklepu CCC do 270 mkw. Rozbudowany sklep zostanie otwarty jeszcze w tym miesiącu – mówi Anna Rokicka, kierownik ds. najmu w TK Development.

– Zapoczątkowany w ubiegłym roku proces uatrakcyjniania oferty handlowej w Galerii Tarnovia jest stale przez nas prowadzony. Rozmawiamy zarówno z obecnymi jak i nowymi najemcami i sukcesywnie rozbudowujemy ofertę Galerii Tarnovia – podkreśla Anna Rokicka.

W ostatnim czasie w Galerii Tarnovia na nowo został otwarty rozbudowany także sklep H&M. Jego powierzchnia powiększyła się finalnie do blisko 1,8 tys. mkw. Jednocześnie H&M przedłużyła umowę najmu na kolejny okres.

– Uatrakcyjnienie oferty modowej o nowe marki i poszerzenie asortymentu już istniejących sklepów podkreśla modowy wizerunek Galerii Tarnovia. Tym samym chcemy utrzymać już istniejącą opinię atrakcyjnego modowego centrum handlowego w Tarnowie – dodaje Anna Rokicka, zajmująca się komercjalizacją Galerii Tarnovia.

Galeria Tarnovia to dwupoziomowe centrum handlowe o powierzchni 16,5 tys. mkw. zlokalizowane przy ul. Krakowskiej w Tarnowie i wybudowane przez TK Development.