Galeria Korona Kielce

Do grona najemców Galerii Korona w Kielcach dołączy sklep sieci dyskontowej Pepco. Lokal Pepco zajmie powierzchnię 350 mkw. i znajdzie się na poziomie -1.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów staramy się współpracować z różnymi najemcami tak, by stworzyć naszym nabywcom możliwość wyboru najlepszej dla nich oferty. Najemcy natomiast widząc ugruntowaną pozycję Galerii Korona Kielce na rynku, chętnie z nami współpracują – mówi w rozmowie z Retailnet Michał Mazepa z firmy MM Consulting, odpowiedzialnej za komercjalizację Galerii Korona Kielce.

– Pepco jest kolejnym najemcą, po Giacommo Conti, który w ostatnim miesiącu zdecydował się na otwarcie sklepu w Galerii Korona Kielce. To nie koniec nowych otwarć – dodaje Michał Mazepa. – Obecnie finalizujemy umowy z kolejnymi markami, które otworzą swoje sklepy w Galerii – już w październiku pojawią się następne znane marki. Na duże zainteresowanie ze strony nowych najemców naszym obiektem ma wpływ m.in. duża odwiedzalność, która rok do roku wzrosła o ponad 40 proc.

Pepco to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferująca odzież damską, męską i dziecięcą oraz artykuły przemysłowe użytku codziennego. Pepco zapewnia niskie dyskontowe ceny, szeroki asortyment i atrakcyjne promocje.