Norbert Fijałkowski
Norbert Fijałkowski

Norbert Fijałkowski dołączył do krakowskiego oddziału ECE Projektmanagement Polska jako dyrektor Centrum Handlowego Galeria Krakowska, gdzie wspólnie z dyrektorem Ryszardem Wysokińskim będzie zarządzał centrum handlowym.

Nowy dyrektor ma czternastoletnie doświadczenie w zarządzaniu centrami handlowymi. Z firmą ECE związany jest od 1999 roku. Początkowo był dyrektorem Bahnhofs Center Gelsenkirchen oraz Galerii Łódzkiej. Następnie w kolejnych latach zdobywał doświadczenie w innych firmach, zarządzając poznańskimi centrami Poznań Plaza, a następnie Galerią Pestka. Był również dyrektorem regionalnym czterech centrów handlowych w Łodzi, Szczecinie, Gdańsku i Poznaniu. W ostatnim czasie pełnił funkcję starszego zarządcy centrów handlowych w firmie Jones Lang LaSalle.

Norbert Fijałkowski pochodzi ze Szczecina. Ukończył kierunek zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Jego pasją są języki obce – jest tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego, teatr, piłka nożna w wydaniu polskim i reprezentacyjnym oraz poznawanie nowych kultur.