Wizualizacja Bonarka City Center

Bonarka City Center i Martes Sport podpisały umowę najmu 844 mkw. powierzchni na poziomie +1 galerii. Salon Martes Sport w Bonarce będzie drugim w Krakowie i dołączy do sieci blisko 60 placówek w Polsce.

– Zróżnicowana i bogata oferta Martes Sport świetnie wpisuje się w istniejącą strukturę najemców Bonarka City Center. Nie mam wątpliwości, że salon Martes Sport będzie bardzo atrakcyjnym punktem na zakupowej liście klientów Bonarki, którzy właśnie za różnorodność i szeroki wybór najbardziej cenią nasze centrum – komentuje Natalia Pradelska, Country Leasing Director, TriGranit Management.

Martes Sport jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek. Zaopatruje placówki handlowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Nike akcesoria.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na klientów centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 mkw. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.