Atrium Kasztanowa
Atrium Kasztanowa

Na przełomie października i listopada br., na parterze centrum, zaplanowano otwarcie salonu z elektronicznymi papierosami Vap Store. Zajmie on blisko 34 mkw. powierzchni. W salonie będzie można również zakupić wszelkie akcesoria i dodatki do e-papierosów.

W ostatnim czasie w Atrium Kasztanowa otworzył się pierwszy w Pile sklep sieci H&M oraz punkt z mrożonymi jogurtami Yogoland. Swoją lokalizację zmienił również salon CCC, którego powiększony lokal można znaleźć na parterze centrum, przy kawiarni Śnieżynka. W nowej odsłonie otwarte zostały również sklepy Wrangler Lee i Gatta. Jeszcze w tym roku do grona najemców Atrium Kasztanowa dołączy supermarket Intermarché. W Atrium Kasztanowa mieści się również jedyny w regionie multipleks z czterema salami kinowymi – Kino Helios oraz elektromarket Media Expert.

Atrium Kasztanowa ma ponad 12 tys. mkw. powierzchni najmu. Oferta centrum to 67 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: elektromarket Media Expert i 4-salowe kino Helios. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Reserved, Sephora, Mohito, Camaieu, Pawo, Wojas, Funk’n’Soul, Diverse, CCC, Cropp, House, Esotiq, Monnari, Home&You, Apart, Ochnik. Dla klientów Atrium Kasztanowa przeznaczono 355 miejsc parkingowych.

Atrium European Real Estate Limited zajmuje się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext pod symbolem ATRS.