Umowa najmu
Umowa najmu

Z uwagi na realizację kolejnych projektów w sektorze handlowym, spółka Echo Investment poszukuje osoby na stanowisko Senior Leasing Managera. Nowa osoba ma dołączyć do istniejącego zespołu komercjalizacji w Dziale Centrów Handlowych.

Senior Leasing Manager będzie odpowiedzialny za komercjalizację powierzchni w centrach handlowych i outlet parkach. Główne zadania polegać będą na prowadzeniu analiz rynku, ustalaniu warunków transakcji, przygotowywaniu ofert, a także nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z kluczowymi klientami.

Kandydat na stanowisko powinien posiadać kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, zdolności negocjacyjne oraz biegle posługiwać się językiem angielskim. Jak informuje Echo Investment ważna jest również gotowość do częstych wyjazdów służbowych. Szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Echo Investment, w zakładce Kariera.

Spółka Echo Investment obecnie realizuje Galerię Sudecką w Jeleniej Górze i Galerię Amber w Kaliszu. Trwają przygotowania do rozbudowy CHR Galaxy w Szczecinie i realizacji centrum handlowego w rumuńskim Braszowie. Inwestor planuje również realizację kolejnych projektów handlowych m.in. w Katowicach i Poznaniu.