Sklep Flo

Z listy sklepów centrum handlowego Forum Gliwice w Gliwicach wkrótce zniknie sklep sieci Flo. Decyzję o zamknięciu sklepu podjął zarząd spółki, właściciela sieci. Przez ostatnie dwa lata trwały poszukiwania partnera biznesowego dla rozwoju marki Flo, które nie przyniosły zamierzonego efektu.

Sklep Flo o powierzchni około 50 metrów kwadratowych w CH Forum znajduje się na poziomie 0 w pobliżu takich lokali jak Benneton, Douglas. Jest to ostatni sklep działający pod tą nazwą w Polsce.

Placówka w CH Forum prowadzi obecnie wyprzedaż towaru. Na klientów czekają bardzo atrakcyjne promocje. Wyprzedawane artykuły wyposażenia wnętrz można nabyć po bardzo korzystnych cenach.

Właścicielem  kończącej działalność sieci Flo jest firma ADe Line SA.

CH Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w śródmieściu Gliwic. Obiekt ma 43 tys. mkw. pow. handlowej i 140 najemców. Ok. 70 proc. najemców obiektu to marki modowe oraz należące do  sektora zdrowie i uroda , w tym: Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Royal Collection, Sephora, Stradivarius, SuperPharm i Zara. Inne branże reprezentowane są przez marki: Home&You, RTV Euro AGD, Sony Centre. Część rozrywkowa CH Forum to m.in. 13-ekranowe Cinema City oraz klub sieci Pure Jatomi Fitness. W obiekcie znajduje się także strefa restauracyjna Pod chmurami.