Salon Urody Alter Ego

Salon Urody Alter Ego został nowym najemcą w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w Białymstoku. Lokal otwarty 2 października br. ma powierzchnię ponad 30 metrów kwadratowych.

Salon Alter Ego należy do sieci salonów Expert L’oreal Professionnel. Najemca oferuje usługi fryzjerskie i pielęgnacyjne, a także kosmetyki do włosów.

W Centrum Handlowym Auchan przy Hetmańskiej do dyspozycji klientów jest pięciu profesjonalnych fryzjerów. Nowy lokal to także miejsce, gdzie będzie można zadbać o paznokcie. Hybrydowy manicure przeprowadzany jest w oparciu o preparaty Shellac, a podstawą zabiegów pielęgnacyjnych jest linia kosmetyków OPI. Salon w galerii handlowej Auchan jest też autoryzowanym punktem sprzedaży produktów RevitaLash. Lokal jest czynny w godzinach otwarcia galerii handlowej.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Na powierzchni 29,5 tys. mkw. GLA  funkcjonuje ponad 50 sklepów znanych na rynku marek, w tym butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Centrum handlowe posiada parking na blisko 1550 miejsc, w tym 35 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2008 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw.