Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Z końcem września 2013 roku oferta bielskiego Gemini Park powiększyła się o salonik prasowy funkcjonujący pod szyldem marki Kolporter.

W lokalu o powierzchni 45 mkw., klienci znajdą szeroką ofertę czasopism polskich i zagranicznych, książek, wydawnictw pozaprasowych oraz produktów FMCG. Na wybór Gemini Park Bielsko-Biała wpływ miał duży potencjał obiektu oraz dotychczasowa udana współpraca z zarządcą w bliźniaczym centrum – Gemini Park Tarnów.

– Gemini Park Bielsko-Biała to obiekt o ugruntowanej pozycji na rynku – w Bielsku działa od czterech lat, teraz się rozbudowuje i dołączają do niego nowe sklepy znanych marek odzieżowych. Dla nas jest to również kontynuacja udanej współpracy z deweloperem – już wcześniej uruchomiliśmy salonik i tzw. wyspę w galerii Gemini Park Tarnów – mówi Grzegorz Maciągowski reprezentujący firmę Kolporter.

– Jesteśmy zadowoleni z lokalizacji, usytuowanie naszego saloniku na wprost kas hipermarketu Real jest dla nas optymalne. Klienci hipermarketu będą mogli u nas uzupełnić swoje zakupy o  gazety, papierosy i towary impulsowe – dodaje Maciągowski.

Grono najemców Gemini Park Bielsko-Biała systematycznie się wzbogaca; w ostatnim czasie jego ofertę uatrakcyjnił salon marki odzieżowej My Shop oraz restauracja Pizza Dominium. Potencjał większego obiektu, jak poinformował zarząd, dostrzegają znane, popularne marki i na blisko rok przed terminem przedłużają swoje umowy. Po takich firmach jak C&A, CCC, Martes Sport, Carry, Mohito, House i Reserved na kolejne lata w centrum zostanie samoobsługowa restauracja RonDel, pizzeria DeGusto oraz firma usługowo-handlowa EXPRES oferująca m.in.: dorabianie kluczy, naprawę obuwia czy wyrabianie pieczątek.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała oferuje ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie miał 40 tys. mkw. powierzchni GLA, a grono najemców powiększy się o kolejne 60 lokali.

Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Znacznie poszerzona zostanie również oferta gastronomiczna i usługowa.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management spólka jest jednocześnie zarządcą centrum.