CH NoVa-Park
CH NoVa-Park

Pod koniec września w gorzowskim centrum handlowym NoVa Park otwarto profesjonalną pralnię chemiczną Renthoff Express. Najemca zajmuje lokal o powierzchni 72 mkw. zlokalizowany na parterze, w sąsiedztwie salonu Orange.

– Otwarcie pralni w NoVa Park to kolejny krok na drodze do oferowania naszym klientom szerokiego wachlarza różnego rodzaju usług w jednym miejscu. Zależy nam, aby klienci odwiedzający nasze centrum mieli dostęp do wielu usług serwisowych, z których mogą skorzystać podczas zakupów modowych w NoVa Park – powiedziała Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Renthoff Express oferuje profesjonalne usługi czyszczenia odzieży oraz poprawki krawieckie.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.