W centrum handlowym Stary Browar w Poznaniu otwarto pierwszy sklep marki H.E. by Mango. Brand należący do firmy Punto Fa, S.L., której najbardziej znaną marką jest Mango, posiada w swojej ofercie męskie kurtki, spodnie, koszule, podkoszulki, swetry, a także dodatki – obuwie, torby, szale, biżuterię, krawaty i paski.

Nowy sklep H.E. by Mango zajął powierzchnię 220 mkw. powierzchni i znalazł się na pierwszym poziomie w Atrium. Produkty marki można też zakupić za pośrednictwem sklepu internetowego.

Firma Punto Fa, S.L. posiada obecnie ponad 2400 sklepów w 107 krajach na całym świecie. Flagową marką spółki jest Mango oferujące damską odzież. Mango to hiszpańska marka, której założeniem jest łączenie najmodniejszych trendów odzieżowych z przystępnymi cenami. Do swoich kampanii reklamowych Mango zaprasza największe gwiazdy show-biznesu m.in. siostry Penelope, Monicę Cruz, Scarlett Johansson i Kate Moss.

Salony spółki otwierane są w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w największych miastach Polski. Sklepy sieci Mango znajdują się także w centrach outletowych. Największy salon sieci Mango działa w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center i zajmuje powierzchnię ponad 800 mkw.