Pepco
Pepco

Pepco realizuje plan dynamicznej ekspansji zarówno w Polsce, jak i na Słowacji. Firma poinformowała, że sieć dokona w październiku bieżącego roku kolejnych otwarć 8 sklepów w naszym kraju i 1 na Słowacji.

W tym miesiącu sklepy Pepco zostaną otwarte zarówno w centrach handlowych, jak i przy ulicach. Nowe sklepy w naszym kraju znajdą się w takich miastach jak: Kielce (Galeria Korona Kielce), Kraków (CH Futura Park), Koronowo, Wołów, Lubawka, Zielonka k/ Warszawy, Częstochowa, Łapy.

Pepco zostanie także otwarte na Słowacji w Liptovski Mikulas w CH Liptov. Centrum Handlowo-Rozrywkowe RGB Liptov znajduje się na południowym skraju Liptowskiego Mikulasza w strefie handlowej Kamenné pole, przy głównej trasie do Tatr Wysokich, jest łatwo dostępne z autostrady D1. Leży na skrzyżowaniu dróg między wschodem a zachodem oraz między Niskimi Tatrami i Regionem Liptow. Jest przeznaczone nie tylko dla miejscowych obywateli, ale także dla klientów z Liptowa, Jasnej oraz podróżnych przejeżdżających przez tę okolicę. Przygotowywana jest zmiana trasy kolei z nową stacją kolejową, oddaloną od centrum tylko kilkaset metrów.

Pepco Poland sp. z o.o. należy do spółki Pepkor Holdings (Proprietary) Limited, jednej z największych kapitałowo firm w RPA. Pepkor działa w segmencie dyskontowej sprzedaży detalicznej od 1965 roku, a obecnie prowadzi działalność w 12 krajach Afryki, Azji i Europy, zarządzając 7 sieciami detalicznymi pod różnymi markami handlowymi (m. in. Pepco, PEP, Ackermans, Best&Less, Dunns, Shoe City, John Craig). Na całym świecie Pepkor posiada ponad 2800 sklepów oraz zatrudnia 27 tys. pracowników.