Salon Wittchen
Salon Wittchen

Firma Wittchen realizuje plan ekspansji w nowych centrach handlowych powstających na terenie naszego kraju. We wrześniu firma Wittchen otworzyła salon firmowy w nowo otwartej Galerii Katowickiej. Na 79,37 mkw. firma oferuje w katowickim salonie m.in. torebki, odzież i rękawiczki. Nie brakuje też drobnej skórzanej galanterii z jakiej znana jest marka.

Jak informują przedstawiciele marki, kolorystyka wnętrza nowego salonu, zgodna jest z nową odsłoną salonów Wittchen wprowadzaną w całej sieci.

– Jasna kolorystyka ścian i wszystkich mebli przyściennych, optycznie powiększa przestrzeń, a wprowadzenie szklanych półek ekspozycyjnych, nadaje lekkości regałom – mówi o nowym designie salonów Gosia Growińska, dyrektor artystyczny marki Wittchen. – Szklane elementy na białym tle, mają potęgować wrażenie przestronności salonów. Drewniana monumentalna brama pozostanie bez zmian, przypominając o stabilności i powadze marki.

Salony marki Wittchen są równomiernie rozmieszczone po całej Polsce. W najbliższym czasie, tj. 25 października marka otworzy jeszcze salon w CH Poznań City Center. Wnętrze salonu również będzie utrzymane w nowej stylistyce.

Firma Wittchen w ostatnim czasie rozbudowała i unowocześniła także swój sklep interentowy. Sklep online w nowej odsłonie zaprezentowano z początkiem czerwca 2013 roku. Szczególną wagę, jak podkreślono, przyłożono do czytelnego rozmieszczenia produktów i kategorii. Na stronie sklepu www.sklep.wittchen.com znajdują się sekcje, takie jak: kobieta, mężczyzna, galanteria skórzana, nowości, promocje oraz outlet. Ponadto udostępniono opisy wszystkich dostępnych kolekcji.