Mike Gerard, globalny prezes działu wycen nieruchomości w firmie CBRE

Mike Gerard został globalnym prezesem działu wycen nieruchomości w firmie CBRE i będzie odpowiedzialny za globalną integrację i rozwój działu wycen w CBRE.

Mike Gerard będzie ściśle współpracował z regionalnymi liderami działów wycen w CBRE – Tomem McDonnellem w obu Amerykach, Mike’iem Steur w Azji i na Pacyfiku oraz Markiem Creamerem w regionie Europy, Środkowego-Wschodu i Afryki – aby podwyższać jakość usług wycen oferowanych klientom CBRE.

Mike Gerard pracuje w CBRE od 2005 roku. Do niedawna pełnił funkcję prezesa centralnego oddziału firmy w USA, będąc odpowiedzialnym za 29 biur w 9 stanach. Poprzednio był prezesem ds. nauki (Chief Learning Officer) odpowiedzialnym za programy edukacyjne i rozwojowe, w tym CBRE University. Wcześniej, Mike Gerard zarządzał również regionem Środkowo-Zachodnim w CBRE w USA, gdzie nadzorował 8 biur w 5 stanach.

Mike Gerard jest laureatem nagród CBRE President’s Award i dwukrotnym zwycięzcą nagród CBRE Chairman’s Award. Został również uznany za najlepszego prezesa przez magazyn Detroiter oraz Crain’s Detroit Business. Mike posiada tytuł B.A. i MBA, które zdobył na Michigan State University.

CBRE jest światowym liderem w wycenach nieruchomości. W 2012 roku 1,5 tys. profesjonalnych rzeczoznawców wykonało ponad 118 tys. wycen nieruchomości na całym świecie, a w roku 2013 firma CBRE została uznana przez czytelników magazynu Euromoney za najlepszego na świecie doradcę ds. wycen nieruchomości.