Ptak Outlet
Ptak Outlet

12 października 2013 roku minął rok od otwarcia Ptak Outlet centrum wyprzedażowego zlokalizowanego w Rzgowie koło Łodzi.

– Mija rok od uruchomienia  Ptak Outlet. Wraz z otwarciem obiektu oddaliśmy do użytku około 40 butików, w tym na potrzeby marek, które dotąd nie były obecne w regionie, a nawet w Polsce. Obecnie liczba sklepów w Ptak Outlet niemalże się podwoiła. Cieszymy się, że zaufali nam najemcy tak liczących się polskich i zagranicznych brandów. Nie zwalniamy tempa. Życzylibyśmy sobie aby drugi rok działalności outletu przyniósł nie mniej otwarć niż pierwszy – powiedział redakcji Retailnet Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej Ptak SA.

Jak już informowaliśmy, Ptak Outlet systematycznie pozyskuje kolejnych najemców i prowadzi rozmowy z zagranicznymi sieciami planującymi ekspansję na polskim rynku.

W listopadzie 2013 roku zarząd obiektu zapowiada otwarcie salonu Benetton, który zarezerwował blisko 300 mkw. powierzchni.

Partnerem ds. komercjalizacji Ptak Outlet jest firma BOIG – Blue Ocean Investment Group.

Ptak Outlet oferuje 33 tys. mkw. powierzchni handlowej. Docelowo w obiekcie znajdzie się 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Obiekt posiada parking na ponad 1000 samochodów.