Kolekcja Fullah Suggah
Kolekcja Fullah Suggah

Skondras Fashion Accessories, grecka firma z 30 letnią historią jest zainteresowana wprowadzeniem na polski rynek swojego brandu Fullah Sugah.

– Podpisaliśmy właśnie umowy z kolejnymi markami zainteresowanymi wejściem na polski rynek. Niebawem marka Fullah Sugah zadebiutuje w Polsce. Prowadzimy również wspólnie z firmą Fashion Island  rozmowy z trzema kolejnymi firmami – m.in. włoską, duńską i francuską – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Dorota Brzozowiec właścicielka Make Business.

Fullah Sugah to sieć sklepów oferujących akcesoria modowe. Obecnie poza akcesoriami oferuje ona buty oraz ubrania dla kobiet. Proponowane kolekcje są w przystępnych cenach więc strategia firmy przewiduje rozwój także w miastach  powyżej 50 tys. mieszkańców.

Marka poza Grecją jest dostępna na Ukrainie, Cyprze, w Bułgarii, Rumunii, Albanii, Turcji, Izraelu, we Włoszech oraz w Libanie. Docelowo spółka zamierza rozwijać sieć franczyzową i planuje otwarcia swoich sklepów na kolejnych rynkach zagranicznych.

Średnia powierzchnia sklepów Fullah Sugah to 120 – 140 mkw.

Make Business, jak już informowaliśmy, we współpracy z Fashion Island wprowadziła do Polski już takie brandy jak Attrattivo oraz SAM 0-13. Make Business współpracuje obecnie z 14 systemami franczyzowymi, które aktywnie rozwijają się w Polsce w różnych branżach m.in. Pawo, 5-10-15, Atlantic oraz Fornetti.