Galeria Madison
Galeria Madison

Wraz z końcem października w gdańskiej Galerii Madison zostanie otwarty Ufufu concept store – butik ze stylowymi kolekcjami autorstwa młodych, polskich projektantów mody.

W salonie o powierzchni 200 mkw. znajdą  się niebanalne ubrania wykonane z wysokiej jakości tkanin charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem i krojem.

– Kolekcje marki Ufufu to odpowiedź na potrzeby naszych najbardziej wymagających klientek, które lubią bawić się modą – oczekują ciekawych projektów o niepowtarzalnym stylu i wzornictwie. Wysoka jakość ubrań produkowanych w krótkich seriach przez markę Ufufu to połączenie wysokiej mody z  rozsądnymi cenami – komentuje Anna Thomas, dyrektor Galerii Madison.

Ufufu to autorski koncept odzieżowy łączący modę ze sztuką, stworzony przez polskich projektantów mody blisko 2 lata temu. Autorami kolekcji są Katarzyna Kmiecik oraz pochodzący z Trójmiasta Michał Starost. Kolekcje marki UFUFU dostępne są w kilku salonach w Polsce, a także w butiku UFUFU concept  store w warszawskim centrum zakupowym – MYSIA 3, w którym oprócz projektów UFUFU można znaleźć również ubrania innych projektantów oraz designerskie akcesoria.

W butiku w galerii Madison, którego otwarcie zaplanowano na 26 października,  dostępne będą nie tylko oryginalne ubrania, ale i ciekawe akcesoria, gadżety oraz orientalne kosmetyki.  Jak zapowiadają projektanci – wszystkie propozycje modowe dostępne będą w umiarkowanych cenach.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w centrum Gdańska. Obiekt ma 18 tys. mkw. powierzchni GLA, 114 miejsc parkingowych oraz ponad 100 sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych.