Nowoczesna strefa restauracyjna, nowy wystrój, spersonalizowane usługi, nowe technologie – to tylko część zmian, trwających w centrum handlowym Warszawa Wileńska po ponad dziesięciu latach istnienia na stołecznej mapie.

Warszawa Wileńska jest centrum handlowym zintegrowanym z dworcem kolejowym, zlokalizowanym w ścisłym centrum dzielnicy Praga Północ. Dzięki budowie drugiej linii metra oraz rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej już niedługo otoczenie Warszawy Wileńskiej stanie się jednym z kluczowych węzłów komunikacyjnych Warszawy.

Zmiany architektoniczne i funkcjonalne mają na celu podniesienie standardu obiektu. Wprowadzonych zostało także wiele rozwiązań ekologicznych, jak np.: oszczędzające energię oświetlenie. Istotnym elementem jest wprowadzenie nowoczesnej sygnalistyki, mającej na celu ułatwienie klientom poruszania się po obiekcie. W centrum pojawiły się drogowskazy, totemy i nowe plany interaktywne. Stopniowo pojawiają się również udogodnienia dla klientów (w tym strefa dla dzieci, strefy odpoczynku, stojaki na rowery, a także w niedalekiej przyszłości pokój dla rodzica z dzieckiem). Wprowadzone zostały również zmiany w wystroju, centrum zostało przemalowane i odświeżone.

Warszawa Wileńska wzbogacona została również o najnowsze rozwiązania technologiczne: na terenie centrum dostępna jest bezpłatna sieć wi-fi, dostępne są również mobilne aplikacje na Androida i iPhone’a oraz prężnie działający profil na Facebooku.

Podnoszenie standardu obiektu ściśle związane jest z wprowadzeniem spersonalizowanych usług dla klientów. W ostatnim czasie pojawiła się karta podarunkowa, a wcześniej karta lojalnościowa, uprawniająca jej posiadaczy do korzystania ze specjalnych ofert i promocji. Trwają też prace nad pojawieniem się nowych usług.

Po otwarciu drugiej linii metra, odwiedzając centrum Warszawa Wileńska, będzie można skorzystać z każdego możliwego środka komunikacji miejskiej – z autobusów, tramwajów, metra, pociągów, a także publicznych rowerów.