W Centrum Handlowym Jantar w Słupsku należącym do firmy Mayland zostanie otwarty sklep oferujący sprzęt sportowy sieci Decathlon. Salon znajdzie się w miejscu, w którym wcześniej mieścił się hipermarket Real. Nowy najemca zajmie powierzchnię około 2500 mkw i rozpocznie działalność w słupskiej galerii 20 listopada br.

Jak już informowaliśmy lokal po hipermarkecie Real w CH Jantar został podzielony na mniejsze części. Już w marcu otworzył się w tym miejscu Media Markt na powierzchni niespełna 3 tys. mkw. Kolejno otwarto market spożywczy Intermarche. Jak poinformował redakcję Retailnet Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający i członek zarządu Maylad Real Estate, pozostałą przestrzeń poza Decathlonem zajmie salon meblowy.

CH Jantar jest największym centrum handlowym regionu Pomorza Środkowego. Obiekt ma powierzchnię 46 tys. mkw. i jest jednym z najnowocześniejszych centrów handlowych na Pomorzu. Jantar ma rozbudowaną część rozrywkową (6-cio salowy multipleks i salon bowling) oraz dużą strefę restauracyjną. Główni najemcy centrum to ostatnio otwarty Media Markt i Intermarche, a także: Multikino, MK Bowling, Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Diverse, Reporter, Tally Weijl, Ryłko, New Yorker, Ecco, Pretty Girl, Glitter, Sephora, Cubus, Jula, Centro, Mertes Sport, Cropp, House, Promod, Yves Rocher, Wrangler Lee, TextilMarket, a w części restauracyjnej m.in. lokale grupy AmRest czy Berlin Donner Kebap.