Salon Avans
Salon Avans

Avans, marka branży Multimedia/RTV/AGD, sukcesywnie powiększa sieć sprzedaży detalicznej w całym kraju. W ostatnim czasie do miast, w których funkcjonuje elektromarket Avans, dołączyły Myszków, Krotoszyn i Racibórz.

Elektromarket w Myszkowie uruchomiono w czwartek 13 września, elektromarket w Krotoszynie – w sobotę 28 września, natomiast elektromarket w Raciborzu zaczął działać w sobotę 12 października. 

– Konsekwentnie realizujemy plan dynamicznej ekspansji w nowych lokalizacjach. Otwieramy kilka elektromarketów miesięcznie i cały czas podpisujemy umowy najmu nowych powierzchni. Już dziś wiemy, że w roku 2014 otworzymy kilkadziesiąt nowych elektromarketów marki Avans. – mówi Gerard Mikina, dyrektor Pionu Inwestycji Avans.

Elektromarkety Avans oferują asortyment sprzętu Multimedia/RTV/AGD w niskich cenach, preferencyjne warunki zakupu na raty oraz szereg usług dodatkowych.

Właściciele sieci planują intensywny przyrost liczby sklepów marki Avans na terenie całego kraju. Celem sieci Avans jest obecność w najatrakcyjniejszych miejscach we wszystkich regionach. Spółka Avans otwiera swoje sklepy w retail parkach, galeriach handlowych, a także jako obiekty wolnostojące.

Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych oraz sklep internetowy www.avans.pl.