Paczkomat InPost
Paczkomat InPost

Już ponad 16 proc. e-sprzedawców zadeklarowało, że w ubiegłym roku umożliwiło swoim klientom odbiór towaru za pośrednictwem firmy InPost. Jest to rezultat prawie o 7 punktów procentowych wyższy od tego, który spółka osiągnęła w 2011 roku.

– Wysoka pozycja w najnowszym rankingu Internet Standard, pokazuje w jak szybkim tempie InPost zdobywa zaufanie kontrahentów. Jest to możliwe dzięki niezawodności oraz najnowszym technologiom, które są nieodłącznym elementem wszystkich działań podejmowanych przez naszą firmę. Jesteśmy przekonani, że z każdym kolejnym zestawieniem, będziemy nie tylko zmniejszać dystans do naszych konkurentów, ale docelowo staniemy się liderem pod względem najchętniej wybieranych partnerów przez e-sprzedawców – mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Aktualnie do dyspozycji klientów InPost oddanych zostało 1300 Punktów Obsługi Klienta, natomiast do końca 2013 roku planowane jest zwiększenie liczby placówek do 2000.

Dostawa przez Paczkomaty InPost jest już dostępna w kolejnych wiodących sklepach takich jak: Agito.pl, Leroy Merlin, Saturn, Media Markt, Almi Decor.