Projektantki Loft37, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka zdecydowały się otworzyć kolejny punkt sprzedaży w galerii handlowej. Do nowych, ostatnio otwartych butików marki w Galerii Mokotów i CH Silesia City Center, dołączył sklep w CH Arkadia w Warszawie.

Projektantki stworzyły markę Loft37, gdy bezskutecznie w sklepach szukały wymarzonych butów dla siebie. Zaczynały w internecie, gdzie otworzyły butik online Loft37.pl z aplikacją, która w oparciu o bazowy model pozwala klientowi dobrać kolor i fakturę skóry, dodatki, a nawet wyhaftować swoje inicjały. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

Sposób na sprzedaż butów przyjął się na tyle dobrze, że projektantki poszły jeszcze dalej, bo zaproponowały klientom oryginalne torebki, które również można personalizować, a także inne akcesoria, jak portfele, breloczki itd. Następnie otwarto pierwszy butik w Warszawie przy ul. Mokotowskiej. Kolejnym adresem na mapie polskiego rynku był Stary Browar w Poznaniu. Następne otwarcia miały miejsce w Warszawie w Galerii Mokotów oraz w Katowicach w CH Silesia City Center. Butiki sieci Lof37 mierzą od ok. 20 mkw. do 50 mkw.