Pretty One

Pod koniec września br. został uruchomiony sklep internetowy marki Pretty One, która oferuje ubrania dla kobiet. W sklepie online można nie tylko dokonać zakupów ale również sprawdzić dostępność upatrzonych przez siebie modeli w najbliższym punkcie stacjonarnym Pretty One.

Zamówione w sklepie online towary dostarczane są kurierem w ciągu 2-4 dni. Dostępna jest również opcja odbioru towaru osobiście w wybranym przez siebie sklepie na terenie Polski. Płatności można dokonać przelewem na konto, przy odbiorze lub w trybie szybkich płatności Pay Pal.

Sieć salonów stacjonarnych Pretty One składa się z 24 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju, a także punktów za granicą: w Niemczech, na Litwie, Białorusi, Rosji, Ukrainie i Mołdawii. W Polsce sklepy Pretty One zlokalizowane są w galeriach i centrach handlowych m.in.: w Warszawie (CH Wola Park, Złote Tarasy), w Galerii Katowickiej, we Wrocławiu (Magnolia Park, Sky Tower), w Krakowie (Galeria Kazimierz, Bonarka City Center), w Galerii Jurajskiej,  w Poznaniu (King Cross Marcelin, Galeria Malta), czy w Galerii Echo Kielce. Jeszcze w październiku właściciel sieci Pretty One Kułakowski sp. jawna. otworzy salony w CH Riviera w Gdyni oraz w Poznaniu w Galerii City Center. Średnia powierzchnia lokali to około 80 mkw.

Pretty One to marka dla kobiet, które cenią klasykę, ale wykraczają poza sztywne ramy biznesowego stylu. Firma projektuje ubrania w trzech kolekcjach: Business Collection, After Collection oraz Solo Collection.