Wizualizacja Galerii Dzierżoniów

Galeria Dzierżoniów ma być pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym w mieście i powiecie dzierżoniowskim. Inwestorem centrum handlowego jest Biuro Inwestycji Kapitałowych. Klienci zrobią w nim pierwsze zakupy w przyszłym roku.

Galeria Handlowa o powierzchni najmu 5 tys. mkw. powstaje w centrum Dzierżoniowa, przy ulicy Prochowej, bezpośrednio obok istniejącego sklepu spożywczego Netto. W dwupoziomowej galerii znajdować się będzie 25 lokali handlowo usługowych oraz parking na 105 miejsc postojowych. Otwarcie obiektu planowane jest na trzeci kwartał 2014 roku. Swoją działalność w Galerii Dzierżoniów rozpoczną najemcy z branży elektronicznej, drogeryjnej, odzieżowej, obuwniczej, artykułów dziecięcych, sportowej, gastronomicznej i usługowej. W obiekcie pojawi się m.in. sklep sieci RTV Euro AGD. Jak informuje inwestor obecnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami galerii.

Inwestorem projektu jest Biuro Inwestycji Kapitałowych SA z siedzibą w Krakowie. Działająca dotychczas na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizując się w budowie i wynajmie powierzchni magazynowych.