W Centrum Handlowym Dąbrówka w Katowicach w najbliższych dniach zostanie otwarta nowa drogeria popularnej sieci Hebe. Sieć drogerii Hebe jest bardzo szybko rozwijającym się projektem firmy Jeronimo Martins.

W Centrum Handlowym Dąbrówka Hebe otworzy się na powierzchni 264 mkw. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości produktów z bardzo przystępnymi cenami. Asortyment Hebe to kosmetyki: produkty do makijażu, preparaty i akcesoria do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, dermokosmetyki, płyny, olejki i sole do kąpieli, perfumy oraz dezodoranty. W Hebe można także znaleźć biżuterię, kupić rzeczy niezbędne w domu, artykuły dla zwierząt, książki i kwiaty.

Centrum Handlowe Dąbrówka jest jednym z pierwszych centrów powstałych na Śląsku. Mieści się tam pierwszy hipermarket Carrefour w Katowicach oraz galeria 25 sklepów, spośród których wiodącymi markami są CCC, RTV Euro AGD, Rossmann, W.Kruk, Krakowski Kredens oraz Tchibo. Przy centrum handlowym znajdują się również stacja benzynowa Carrefour, dyskont sportowy Koodza oraz market budowlany Castorama. Centrum Handlowe Dąbrówka zarządzane jest przez firmę DTZ Polska.