25 października bieżącego roku zostanie otwarty najnowszy sklep sieci Saturn oferującej sprzęt elektroniczny. Nowy salon znajduje się w Centrum Handlowym Poznań City Center. Pracę w nim znajdzie ponad 70 osób. Aktualnie trwa zatowarowanie sklepu i układanie artykułów na półkach.

Nowy najemca wynajął powierzchnię w centrum handlowym mierzącą blisko 4500 mkw. Jak informuje Saturn, będzie to drugi w mieście sklep tej marki. Po otwarciu salonu w poznańskiej galerii, sieć Saturn będzie tworzyło 19 sklepów w największych miastach naszego kraju.

Nowy SATURN zaoferuje kupującym kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software, sprzęt fotograficzny, urządzenia telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio- oraz e-booków. Klienci będą mogli wybierać spośród marek światowych oraz polskich producentów.

– Poznań City Center to znakomita lokalizacja – mówi Rafał Socha, dyrektor marketu Saturn. – Sklep jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów, którzy znajdą u nas najnowocześniejszy sprzęt i wiele innowacyjnych rozwiązań.