Galeria Rembielińska
Galeria Rembielińska

Galeria Rembileińska zlokalizowana na warszawskim Targówku poszerza ofertę o nowe miejsce spotkań – kawiarnię Coffeeplace.

Kawiarnia działa od października 2013 roku i zajmuje powierzchnię 80 mkw.  Usytuowana jest przy głównym wejściu do galerii, od strony ul. Rembielińskiej.

Oprócz kawy i szerokiego wyboru herbat, w menu znajdują się  ponadto koktajle, desery, ciasta i lody. Croissanty w Coffeeplace wypiekane są na miejscu. Klienci mogą się również delektować lampką wina przy lekkiej przekąsce.

Coffeeplace jest także atrakcyjnym miejscem do wypoczynku w trakcie robienia zakupów.

Galeria Rembielińska to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka, które należy do Grupy NAP Invest. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi Pure. Klienci Galerii Rembielińskiej mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera, trzech banków, biura podróży i pralni. Więcej informacji: www.galeriarembielinska.pl.

Dział komercjalizacji Galerii Rembielińskiej: Justyna Bergmann; [email protected]; tel. 601 06 06 06