Salon BSB Fashion
Salon BSB Fashion

BSB Fashion – sieć oferująca odzież i dodatki modowe dla kobiet niebawem otworzy pierwsze sklepy na polskim rynku.

Obecnie BSB ma ponad 100 sklepów własnych zlokalizowanych w 15 krajach na świecie. Produkty marki BSB są dostępne także w ponad 200 sklepach multibrandowych zlokalizowanych m.in. w Grecji, Turcji, Rumunii, Bułgarii, Mołdawii a także na Cyprze i w Szwajcarii. 

– Właśnie podpisaliśmy umowę z BSB Fashion, dzięki której będzie możliwe wprowadzenie marki na polski rynek. Jesteśmy wyłącznym partnerem tej sieci w Polsce. BSB Fashion planuje ekspansję w dużych miastach. Rozmawiamy już o pierwszych otwarciach w dobrych centrach handlowych. Szczegóły będziemy mogli przekazać za chwilę. Ekspansja będzie prowadzona w oparciu o specjalnie dostosowany do polskiego rynku system franczyzowy na zasadach depozytu ze stałą prowizją od sprzedaży  – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Sławomir Boroń- właściciel Fashion Island, która jest wyłącznym przedstawicielem marki na Polskę.

Kolekcje BSB skierowane są do kobiet poszukujących komplementarnych propozycji. Firma dynamicznie rozszerza asortyment- od odzieży, obuwia i bielizny po stroje kąpielowe oraz okulary. Ponadto w 2008 roku BSB stworzyła nową gamę ekologicznych i przyjaznych dla środowiska produktów, wykonanych w 100 proc. z bawełny organicznej.

– W strategii rozwoju marki przewidziane są otwarcia w największych miastach w Polsce. Optymalna powierzchnia najmu dla BSB Fashion to 120 – 150 mkw. – dodaje Dorota Brzozowiec z Make Business.

Fashion Island jak już informowaliśmy, we współpracy z Make Business wprowadziła do Polski już takie brandy jak Attrattivo oraz SAM 0-13. Ostatnio została podpisała także umowa z siecią modową Fullah Sugah.