Atrium Reduta
Atrium Reduta

Do grona najemców centrum handlowego Atrium Reduta w Warszawie dołączył salon obuwniczy Wojas. Od niedawna na terenie galerii działa również Athletica Fitness Club.

18 października 2013 roku w Atrium Reduta nastąpiło otwarcie salonu Wojas, który zajął ponad 116 mkw. powierzchni i zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Atrium Reduta.

Sklepy Wojas oferują damskie i męskie obuwie, torebki, portfele i paski. Wojas jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, który dysponuje siecią ponad 140 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji i Ukrainie oraz produkuje co roku setki tysięcy par obuwia.

Salon Wojas poszerzył ofertę Atrium Reduta w branży obuwie i akcesoria skórzane, którą do tej pory reprezentowały takie marki jak: Apeks, CCC, Cholewiński, Ecco, Heavy Duty, Humanic, Venezia.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Reduta dołączyły również: Athletica Fitness Club, Pasmanteria, Ziaja Dla Ciebie, Monnari, Martes Sport oraz salon Sinsay.

Centrum Handlowe Atrium Reduta położone jest przy Alejach Jerozolimskich, blisko centrum Warszawy. Na powierzchni ponad 27 tys. mkw. GLA znajduje się około 140 sklepów i punktów usługowych.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.