Sukcesja

Restauracja Subway poszerzyła grono najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi. Lokal tej marki zostanie otwarty w strefie food court na pierwszym piętrze galerii handlowej.

Subway należy do największych sieci gastronomicznych na świecie i najszybciej rozwijających się na polskim rynku. W ponad 100 krajach prowadzi 40 tys. restauracji, w tym około 80 w Polsce. Pierwszy krajowy lokal powstał trzynaście lat temu w Warszawie. Restauracje Subway słyną z amerykańskich sandwiczy przyrządzanych na oczach klientów i zgodnie z ich życzeniem.

To jedenasta firma, z którą Fabryka Biznesu – inwestor Sukcesji – podpisała ostatnio umowę najmu. Wśród dotychczasowych najemców są: supermarket Piotr i Paweł, 9-salowe kino Helios, drogeria Rossmann, elektromarket Avans, jeden z największych w kraju klubów Pure Jatomi Fitness, salony modowe Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay i Top Secret, park rozrywki Jupi Park oraz sklep z artykułami wyposażenia wnętrz Home & You.

Branżę gastronomiczną reprezentują m.in. restauracje McDonald’s, Olimp i Szalony Ziemniak, a także cukiernia Sowa, lodziarnia Grycan oraz pierwsza w Łodzi pijalnia czekolady i kawy Mount Blanc. Na parterze galerii handlowej znajdą się też np. salony iDream ze sprzętem Apple i biżuteryjny Ania Kruk, sklep Swiss z ofertą zegarków i biżuterii oraz Apteka Nowa, a na poziomie +1 m.in. biura podróży Itaka i Rainbow Tours, salon fryzjerski Jean Louis David, sklepy Orange, Teleakces i e-SmokingWorld, salon sieci Kolporter oraz kantor Exchange.

Ponad rok przed planowanym otwarciem komercjalizacja jest na półmetku, a zespoły Fabryki Biznesu i Savills prowadzą zaawansowane rozmowy z kolejnymi sieciami.

Centrum Sukcesja ma być przede wszystkim miejscem spędzania wolnego czasu, obiektem w pełni „zielonym”, pierwszym tego typu w regionie z certyfikatem BREEAM. Kompleks powstaje w pobliżu ścisłego centrum miasta, Międzynarodowych Targów Łódzkich i kampusu Politechniki Łódzkiej.