Hebe

Spółka Jeronimo Martins Polska SA do końca października br. planuje uruchomić jeszcze pięć sklepów sieci Hebe w centrach handlowych. Już 24 października przewidziano otwarcie drogerii w Bonarka City Center w Krakowie oraz punktu o powierzchni 264 mkw. w CH Dąbrówka w Katowicach. Z kolei 25 października pojawi się sklep w CH Riwiera, a 26 w CH Trzy Korony w Nowym Sączu.

W tym miesiącu otwarto już dwie drogerie Hebe: w warszawskim Placu Unii i w Krakowie przy ul. Floriańskiej. Na przyszły rok spółka ma już podpisaną umowę najmu lokalu o powierzchni ponad 330 mkw. w CH Atrium Felicity w Lublinie.

Hebe to sklep kosmetyczny oferujący szeroki asortyment kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych. Obecnie w ramach sieci działają 54 placówki. Sklepy Hebe mają około 400 mkw. (koncept z apteką) bądź około 250 mkw. (dla samodzielnej drogerii).

Sieć Hebe jest nowoczesnym konceptem drogerii oferującym asortyment w sześciu głównych kategoriach: Beauty Expert: kolorowe kosmetyki, Hebe Hair: produkty do pielęgnacji włosów, DermoPharm: dermokosmetyki, Hebe loves babies: produkty dla dzieci, Home& Life: chemia domowa oraz Hebe Men: kosmetyki wyłącznie dla panów. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu najwyższej jakości obsługi z bardzo przystępnymi cenami. Na jakość obsługi mają złożyć się komfortowe warunki zakupów, najlepsze produkty renomowanych producentów oraz obecność doświadczonych konsultantek, służących radą w wielu dziedzinach.