Tatuum w Plaza Rzeszów

W CH Plaza Rzeszów już działa długo oczekiwany salon marki Tatuum. Salon uruchomiony został w sobotę 19 października 2013 roku. Znajduje się na parterze centrum i zajmuje powierzchnię około 190 mkw. Tatuum to kolejna znana sieć, która w ostatnim czasie rozpoczęła współpracę z rzeszowską Plazą. Jest to ciąg dalszy rekomercjalizacji centrum.

Tatuum to znana i lubiana przez klientów marka, istniejąca na rynku już ponad 15 lat. Ubrania są starannie wykonane, detale podkreślają ich zarówno elegancki, jak i nieformalny styl. Moda casual doskonale sprawdza się zarówno w biurze, jak i podczas uprawiania sportu czy prywatnych spotkań. – Bardzo nas cieszy, że oferta naszego Centrum wzbogaciła się o salon znanej i bardzo lubianej przez klientów marki Tatuum. Cieszymy się również, że grono naszych najemców kolejny raz w ostatnim czasie powiększa się o mocną markę – powiedział Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Zajmujący powierzchnię około 190 mkw. salon marki Tatuum znajduje się na parterze CH Plaza Rzeszów. Tatuum to marka, która kieruje swoje kolekcje do osób poszukujących ubrań prostych i jednocześnie funkcjonalnych, pozwalających wyrazić siebie. Projektanci marki łączą najnowsze światowe trendy z klasyką, podkreślając silną i unikalną osobowość klienta.

Tatuum to kolejna znana marka, która rozpoczęła współpracę z Plaza Rzeszów. W ostatnim czasie w Centrum otwarte zostały m.in. salony Reserved, Martes Sport oraz odnowiony i powiększony salon Big Star. Zarządca Plazy (Keen Property Management) przedłużył także umowy z siecią Rossman i Perfumerią Sephora.

CH Plaza Rzeszów jest w fazie rekomercjalizacji oraz pozyskiwania nowych najemców na powierzchnie handlowe powstałe po rozbudowie centrum. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby Klientów Centrum. Dwupoziomowe Centrum Handlowe Plaza Rzeszów posiada ponad 70 lokali handlowych. Głównymi najemcami są: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossman oraz RTV Euro AGD. CH Plaza Rzeszów połączone jest z hipermarketem E. Leclerc i oferuje ponad 1350 miejsc parkingowych dla swoich klientów. Centrum oprócz lokali handlowych i usługowych posiada w swojej ofercie lokale biurowe. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest przy największym osiedlu mieszkaniowym w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.