Oferta szczecińskiego Atrium Molo wzbogaci się o salon z bielizną Czar Par, którego otwarcie nastąpi w połowie listopada 2013 roku.

W ostatnim czasie do grona najemców centrum handlowego dołączyły również sklepy Toy’R’Us, drogeria Rossmann i Marc Pickard.

Czar Par jest polską firmą z ofertą damskiej i męskiej bielizny. Firma współpracuje z takimi markami, jak: Kinga, Hirsch, Wies-Man, Ava, Cornett, Big. W asortymencie salonu znajduje się bielizna w rozmiarach od A do K. W sklepie Czar Par dostępny będzie również szeroki wybór bielizny korygującej, różnego rodzaju dodatków, rajstop, piżam i koszul damskich, jak również piżam męskich w wielu fasonach.

Salon zajmie ponad 40 mkw. powierzchni centrum, a jego otwarcie nastąpi w połowie listopada.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Molo dołączyły również sklepy: Toy’R’Us (którego otwarcie również zaplanowano na listopad), drogeria Rossmann i Marc Pickard.

Atrium Molo jest dwupoziomowym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Mieszka I, w dzielnicy Pomorzany. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: supermarket Carrefour, sklep elektroniczny Media Markt oraz salony takich marek jak: H&M, Reserved, CCC, Deichmann, TK Maxx, Cubus, New Yorker, House, Douglas, Rossmann, Toy’R’Us i Home&You. Do dyspozycji klientów Atrium Molo jest 860 miejsc parkingowych.

Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.