Z końcem listopada 2013 roku gdańska Galeria Madison wzbogaci się o plac zabaw  Bajkowy Labirynt. Nowy najemca uzupełni ofertę modową i rozrywkową obiektu skierowaną do najmłodszych klientów galerii.

Sklepy z odzieżą dziecięcą i zabawkami, cukiernie i lodziarnie oraz kino 5D to obecna oferta Madisona przeznaczona dla najmłodszych bywalców galerii odwiedzających centrum wraz z rodzicami. Za kilka tygodni rodzinna oferta galerii wzbogaci się o Bajkowy Labirynt – nowoczesny,  bezpieczny plac zabaw o powierzchni ponad 80 mkw. 

– Od początku istnienia galerii Madison z sukcesem działa sklep z zabawkami Karuzela, popularnością cieszą się sklepy odzieżowe 5-10-15, Wójcik, Coccodrillo oraz liczne kawiarenki i lodziarnie, w których po udanych zakupach odpoczywają rodziny z maluchami – mówi Anna Thomas, dyrektor Galerii Madison. – Ulubioną rozrywką dla odwiedzającej nas młodzieży są seanse w kinie  5D, które oferuje niezapomniane wrażenia dzięki ruchomym fotelom oraz innym efektom specjalnym. Plac zabaw Bajkowy Labirynt to doskonała propozycja dla  najmłodszych klientów Madisona – dodaje Anna Thomas.

Operatorem Bajkowego Labiryntu  jest firma RO-AN, która od blisko 20 lat zajmuje się produkcją, eksploatacją oraz serwisem urządzeń rozrywkowych przeznaczonych dla dzieci.  Place zabaw należące do sieci wyposażone są w labirynty, baseny z kolorowymi kulkami, zjeżdżalnie, magiczne tunele oraz inne urządzenia dla dzieci. Firma w swojej ofercie ma również salki urodzinowe, w których można zorganizować przyjęcia dla dzieci.  Bajkowy labirynt w Madisonie będzie  16-tym placem zabaw  tej firmy na terenie naszego kraju.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w centrum Gdańska. Ma 18 tys. mkw. powierzchni GLA oraz 111 miejsc parkingowych. W Galerii mieści się ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.