Wizualizacja Atrium Felicity

Do grona najemców lubelskiego centrum handlowego Atrium Felicity dołączył salon obuwniczy Kazar. W ostatnim czasie ofertę centrum wzbogaciły również marki La Piazza i Villeroy&Boch.

Salon Kazar w Atrium Felicity zajmie ponad 200 mkw. powierzchni i uzupełni ofertę centrum w branży obuwie i akcesoria reprezentowaną przez takie marki jak: CCC, Centro, Deichmann, Badura, Gino Rossi, Wojas i Ryłko.

Kazar oferuje obuwie damskie i męskie. Na październik 2013 roku spółka zaplanowała otwarcia nowych sklepów w Galerii Mazovia w Płocku, w CH Riviera w Gdyni i w Poznań City Center. W listopadzie ruszy salon w Gemini Park Bielsko Biała.

Właściciel sieci, firma Kazar Footwear sp. z o.o. ma również podpisaną umowę najmu lokalu w Galerii Amber w Kaliszu, gdzie otwarcie zaplanowano na III/IV kwartał 2014.

Kazar Footwear sp. z o.o. jest właścicielem ponad 40 sklepów. Średnia powierzchnia salonu sieci wynosi około 150 mkw.

Atrium Felicity będzie pierwszym tak dużym centrum handlowym w Lublinie. Powierzchnia najmu galerii wyniesie 75 tys. mkw. W obiekcie znajdzie się 120 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Otwarcie centrum planowane jest na początek 2014 roku.

W pierwszych dniach października ubiegłego roku inwestor uruchomił stronę internetową projektu: www.atrium-felicity.pl na której można uzyskać najnowsze informacje o realizacji inwestycji oraz na bieżąco śledzić postępy z placu budowy dzięki podglądowi z kamery tam zainstalowanej.