Salon RTV Euro AGD
Salon RTV Euro AGD

W październiku 2013 roku zostanie otwarty dwusetny sklep sieci RTV Euro AGD, obecnej na polskim rynku od 1990 roku.

– Dwusetny sklep to dla nas wielki sukces, zwłaszcza że cały czas mamy plany kolejnych otwarć – już w listopadzie powstaną kolejne 3 salony. Oczywiście taki rozwój możliwy jest dzięki rzeszy naszych wiernych klientów, którzy stale motywują nas do kolejnych działań. Źródłem sukcesu  RTV Euro AGD jest zapewne fakt, iż od lat stosujemy stałą politykę korzystnej oferty dla klienta. Ofertę rozumiemy całościowo: jest to nie tylko produkt w niskiej cenie, ale również usługi – transport, montaż, ubezpieczenia zakupionego sprzętu czy finansowanie jego zakupu – mówi Tomasz Siedlecki, dyrektor ds. marketingu.

RTV Euro AGD jest wyspecjalizowaną siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Pierwszy salon powstał w 1990 roku w Warszawie i przez kolejne 4 lata marka rozwijała się tylko na terenie stolicy. W 1994 roku otwarciem sklepu w Gdańsku RTV Euro AGD rozpoczęło ekspansję ogólnopolską. Początkowo nowe placówki sytuowane były przy głównych ulicach miast (do 1998 roku powstało 14 nowych sklepów). W roku 1998 wraz ze zmieniającą się sytuacją na rynku  firma zmodyfikowała strategię rozwoju i zaczęła umieszczać sklepy w nowo powstających centrach handlowych. Przez następne lata RTV Euro AGD sukcesywnie otwierał i modernizował swoje kolejne salony.

Obecnie sieć posiada punkty sprzedaży w 116 miastach na terenie całej Polski, sprzedaje także za pośrednictwem sklepu on-line  www.euro.com.pl. gdzie zamawiać towar można przez telefon i internet.