Centrum Handlowe Auchan Częstochowa wzmocniło swoją ofertę sportową. Do grona najemców obiektu powrócił w nowej odsłonie salon sportowy City Sport.

Od 22 października w lokalu o powierzchni blisko 300 mkw., klienci mogą kupić odzież sportową, obuwie oraz dodatki renomowanych marek.

City Sport to szybko rozwijająca się sieć salonów i outletów z markową odzieżą i obuwiem sportowym w atrakcyjnych cenach. Oferta City Sport jest skierowana do osób uprawiających sport oraz wielbicieli sportowego stylu na co dzień.

Firma oferuje klasyczne modele i najnowsze kolekcje sportowe. Współpracuje z takimi markami, jak: Puma, Reebok, Lacoste, Asics, Nike, Adidas, CAT, Converse, Merrell, Ecco, Devergo, Kappa, Ozoshi, K-Swiss, Wolverine, Fila, Palladium, Wrangler, New Balance, Mustang i And1.

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 70 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze oraz handlujące towarami przydatnymi przy wyposażaniu i aranżacji wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Obiekt należy do Immochan.