Ochnik

Z końcem października firma Ochnik powiększyła sieć swoich salonów o kolejne 2 punkty w centrach handlowych. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 70 punktów sprzedaży w Polsce i jeden w Niemczech w centrum handlowym Lohr Center Koblenz.

Jednym z nich jest salon o powierzchni ponad 90 mkw. znajdujący się w nowo otwartym Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Drugi salon marki Ochnik o powierzchni 60 mkw., otwarty 26 października, znajduje się w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu.

Październikowe otwarcia są ostatnimi z pięciu zaplanowanych na rok 2013. Oprócz wspomnianych lokalizacji nowe sklepy zostały uruchomione również w Warszawie, Szczecinie oraz Katowicach.

W przyszłym roku planowane są otwarcia Ochnik w Galerii Amber w Kaliszu i w CH Atrium Felicity w Lublinie.

Ochnik sp. z o.o. to polska firma produkująca odzież i galanterię skórzaną oraz dodatki. Ochnik posiada sieć 70 salonów firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w Polsce, prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Działu Sprzedaży B2B, oferującego produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym. Firma powstała w 1989 roku, a jej siedziba znajduje się w Garwolinie. Otwierane przez Ochnik sklepy firmowe mają powierzchnię od 60 mkw. do 100 mkw.