Spółka Lancerto otworzy drugi salon w nowej aranżacji wnętrza, który został zaprojektowany przez firmę Forbis Group. Placówka o powierzchni 95 mkw. znajdzie się na pierwszym piętrze radomskiej Galerii Słonecznej. Pierwszy salon Lancerto w nowym koncepcie powstał w Galerii Katowickiej.

Salon Lancerto w Radomiu to szósty sklep tej marki na terenie województwa mazowieckiego, a trzydziesty na terenie całego kraju. – Obecność w Galerii Słonecznej to dla nas kolejny krok na drodze do rozwoju sieci sprzedaży. Atrakcyjna lokalizacja i wszechstronny charakter obiektu sprawiły, że zdecydowaliśmy się zainwestować w Radomiu – powiedział Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu Lancerto.

Lancerto to polska marka specjalizująca się w produkcji odzieży męskiej klasy premium. Sieć Lancerto powstała w 2007 roku. Firma Lancerto SA zatrudnia blisko 300 osób, z czego 200 pracowników to krawcy. Kolekcje Lancerto sprzedawane są w Polsce, na Litwie, Łotwie oraz w Estonii. Salony sieci mają od 80 do 120 mkw. powierzchni w zależności od wielkości miasta. W ramach sieci funkcjonuje 30 salonów w centrach i galeriach handlowych.