Salon Kazar w Złotych Tarasach

Spółka Kazar intensywnie rozbudowuje sieć salonów w Polsce. Ostatnio otworzyła cztery nowe salony w centrach handlowych i sklep online. Ponadto w listopadzie planuje uruchomić pierwszy punkt sprzedaży poza granicami Polski.

Polska w dużym stopniu pozwoliła firmie Kazar zrealizować  jej dotychczasowe plany ekspansji. Obecnie spółka wprowadza w życie plany rozwoju zagranicznego. Zamierza otwierać nowe punkty, które będą funkcjonowały w ramach stworzonej platformy franczyzowej. W tym roku powstanie pierwszy salon Kazar za granicą, w Rumunii. Uroczyste otwarcie nastąpi już 22 listopada w Bukareszcie w Centrum Handlowym Promenada. Kolejne plany rozwojowe prowadzą w kierunku Dubaju i Bliskiego Wschodu. Tu powstaną kolejne salony. Kazar jest aktualnie w trakcie rozmów z Moskwą i szuka rynków w obrębie Unii Europejskiej.

Otwarcie salonu w Galerii Katowickiej, 18 września 2013 roku rozpoczęło jesienną ekspansję marki Kazar. 5 października br. pojawił się kolejny salon w Płocku, tym razem w Galerii Mazovia. Natomiast 1 października Kazar uruchomił sklep internetowy sklep.kazar.pl. Sklep online oferuje w jednym miejscu pełen asortyment, który marka przygotowała na obecny sezon. Tak bogata i różnorodna kolekcja nie jest dostępna w żadnym ze stacjonarnych salonów. Dodatkowo została wsparta profesjonalną obsługą i rozwiązaniami zaprojektowanymi z myślą o najbardziej aktualnych trendach w e-commerce.

W październiku Kazar otworzył trzy kolejne salony. 25 października br. salony Kazar pojawiły się w dwóch nowych centrach handlowych: Poznań City Center i CH Riviera w Gdyni, a 26 października ruszył sklep w CH Trzy Korony w Nowym Sączu. Pierwszy z nich, umocni pozycję marki w Poznaniu, w którym Kazar posiada już dwie placówki. Salony w gdyńskiej Rivierze i Trzech Koronach w Nowym Sączu to debiutanckie salony Kazar w tych miejscach.

Firma konsekwentnie buduje swoją strategię ekspansji, poprzez otwieranie nowych salonów w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w największych miastach Polski. Obecnie w ramach sieci Kazar funkcjonuje 40 salonów firmowych zlokalizowanych w największych miastach Polski, sześć salonów outletowych oraz nowo otwarty sklep online.