NoVa Park

W połowie października nastąpiło podpisanie umowy najmu, na mocy której wkrótce do grona najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park dołączy Kuferek – salon oferujący produkty do aranżacji i wyposażenia domu. Otwarcie nowego lokalu zaplanowane jest na pierwszą połowę listopada. Najemca zajmie pomieszczenie o powierzchni 103 mkw.  zlokalizowane na pierwszym piętrze, naprzeciwko salonu Deichmann.

– Kuferek to kolejny już najemca NoVa Park oferujący produkty do wyposażenia wnętrz. Dbamy, aby nasi klienci mieli dostęp do sklepów o zróżnicowanej ofercie. Mamy nadzieję, że artykuły przydatne do aranżacji mieszkania czy domu proponowane przez Kuferek sprawią, że każde wnętrze zyska elegancki wygląd – powiedziała Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Kuferek to sieć sklepów z bogatym wyborem porcelany, szkła ozdobnego i użytkowego, sztućców, artykułów kuchennych oraz upominków na każdą okazję.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.