W październiku 2013 roku w centrum wyprzedażowym Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi pojawiły się takie marki jak Högl, Top Secret oraz Villeroy&Boch.

03 października otwarty został outletowy sklep Högl,  to austriacka marka obuwnicza. Outletowy sklep Högl ma powierzchnię 188 mkw.

Kolejną nowością w Ptak Outlet w październiku było pojawienie się kiermaszowego stoiska marki Top Secret. Top Secret to marka z portfela spółki Redan SA. Kiermaszowy sklep zajmuje powierzchnię ponad 188 mkw.

Z kolei 30 października ruszył salon koncernu Villeroy & Boch z ofertą zastawy stołowej, sztućców, szkła i dekoracyjnych akcesoriów. Salon ma blisko 55 mkw. powierzchni.

Jak już informowaliśmy, 12 października 2013 roku minął rok od otwarcia Ptak Outlet. Wraz z uruchomieniem obiektu oddano do użytku około 40 butików, w tym niektóre na potrzeby marek, które dotąd nie były obecne w regionie, a nawet w Polsce. Obecnie liczba sklepów w Ptak Outlet niemalże się podwoiła.

Na listopad 2013 roku zarząd obiektu zapowiada otwarcie salonu Benetton, który zarezerwował blisko 300 mkw. powierzchni.

Partnerem ds. komercjalizacji Ptak Outlet jest firma BOIG – Blue Ocean Investment Group.